SAVE123LIFE

ОПЕРАЦІЙНІ ПІДРОЗДІЛИ

Save123life предоставляє тренування воєнним та поліціянтам. Ми працюємо разом над оновленням освіти та  збільшенням тренувального потенціалу. Ми пропонуємо декілька базових тренувань, які ми можемо скоригувати згідно з вашими побажаннями. Дізнайтеся, як ми можемо підтримати ваш підрозділ.

SAVE123LIFE

ПРИСКОРЕННЯ МОБІЛІЗАЦІЇ ВІЙСЬК

Ми вважаємо дуже важливим прискорення мобілізації військ.

Цю потребу спричиняють недостатній тренувальний потенціал (за нестачею тренерів та необхідних засобів для тренування) та суспільство, що швидко змінюється.


ЗБІЛЬШЕННЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ

Потреби світу, що швидко змінюються та високий робочий тиск створюють необхідність збільшити можливості надання тренувань там, де це потрібно. Тренування від Save123life можна пройти швидко та у зручний для вас час, і це збільшує ваш тренувальний потенціал.

SAVE123LIFE

ПОТРЕБА В ОНОВЛЕННІ ОСВІТИ

Світ змінюється швидко як ніколи і тому потреба в оновленні освіти є дуже високою. Save123life володіє найсучаснішими знаннями і надає міжнародних військових та цивільних експертів для проведення тренувань. Таким чином ми гарантуємо вам актуальну навчальну програму.


ТРЕНУВАННЯ AFG (ГРУПИ ПЕРЕДОВИХ СИЛ) ПРИСКОРЮЮТЬ МОБІЛІЗАЦІЮ ВІЙСЬК

Save123life пропонує практичні тренування високої якості в гнучких умовах, щоб підтримати вашу організацію. Вже багато років Save123life надає Міністерству оборони Нідерландів та ппідрозділам поліції різноманітні тренування та навчання. Save123life залучає до проведення навчань та тренувань групу експертів, які протягом всього навчального курсу працюють як самостійно оперуюча команда інструкторів. Таким чином, ми надаємо вам максимальну підтримку у формі гнучкої системи навчання.

Ми разом на передовій освітніх інновацій.ПІДВИЩЕННЯ ТРЕНУВАЛЬНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТА ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ

Як Save123life може допомогти операційному підрозділу? Якщо коротко, то це програма освіти, яка завдяки своїй гнучкості та можливості адаптувати програму згідно з вашими побажаннями ідеально відповідає високим вимогам якості та потребам в навчанні.

 

•   Прискорення мобілізації військ шляхом навчання курсистів та тренування у них необхідних навичок.

•  Підвищення тренувального потенціалу. Ми працюємо з групою експертів за гнучкою системою, щоб у короткий строк надати усе необхідне для збільшення тренувального потенціалу вашої організації.

•  Освітні інновації. Ми застосовуємо найсучаснішi знання міжнародних експертів. Також ми працюємо над тим, щоб постійно покращувати навчання завдяки тому, що AFG передає вам якомога більше знань та тісно співпрацює із вами.


ВИСОКІ ВИМОГИ ДО ЯКОСТІ

Ваша організація дотримується відповідних умов роботи та має високі вимоги до якості. Ми розуміємо це і намагаємося якомога краще адаптувати наші тренування до ваших вимог. Не дарма у нас знак якості NRTO (Нідерландська рада з навчання і освіти) та CRKBO (знак якості освітніх закладів короткострокової освіти) і наші інструктори мають багатий досвід в своїй експертизі. Це робить наш робочий процес дієвим та ефективним і разом ми створюємо найкращий план навчання. Так ми гарантуємо високу якість наших тренувань.

МИ СПІВПРАЦЮЄМО З:

 • 13     Легкою бригадою

 • 43     Механізованою бригадою

 • 11     Аеромобільною бригадою

 • Корпусом  морської піхоти

 • Школою оборонного дайвінгу

 • Морським навчальним центром

 • Королівською військовою поліцією Нідерландів Marechaussee – HRB

  • Освітнім та навчальним центром охорони здоров'я Міністерства оборони Нідерландів (DGOTC)
 • Охоронними підрозділами поліції

 • Групами підтримки поліції

 • Регіоном  безпеки міста Гронінген

98%

РІВЕНЬ УСПІШНОСТІ НАВЧАНЬ

639
СЕРТИФІКАТИ
9.1
СЕРЕДНЯ ОЦІНКА ВІД КУРСИСТІВ
SAVE123LIFE

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕС

У роботі ми дотримуємось стандартного процесу, який базується на моделі “Плануй, Роби, Перевіряй, Дій”.


Співпрацю із вами ми починаємо з інвентаризації ваших потреб. Після цього ми складаємо план освіти, який ідеально поєднується з воєнним навчанням внутрішнього тренера. Виконання плану відбувається децентралізовано та/або у зоні виконання військових операцій.


Ми оцінюємо та покращуємо тренування з різних боків і тоді передаємо якомога більше знань оперативному підрозділу та тренеру.

ЧОМУ ВИ МАЄТЕ ОБРАТИ SAVE123LIFE?  


 • Save123life володіє глибинним знанням у сфері освіти та тренування військових та поліціянтів. Потужна комбінація військових та цивільних     експертів гарантує найкращий навчальний досвід для вашого персоналу.

 • Навчання проходить децентралізовано та у зонах виконання військових операцій. Це забезпечує нам гнучку систему навчання та можливість швидко діяти. Крім того, ми розробили спеціальне онлайн тренування з надання догоспітальної допомоги, яке можна пройти за три години у вільний час.
      
 • Міжнародна команда експертів з Нідерландів та з інших країн, які посідають відповідні позиції та оптимально підготовлюють курсантів до міжнародної практики.
      
 • Ми  знаходимось у Королівстві Нідерланди, представляємо інтереси Нідерландів, маємо знання законів, нормативних актів та безпеки: ми добре захищаємо конфіденційну інформацію.
      
 • Знаки якості NRTO (Нідерландська рада з навчання і освіти) та CRKBO (знак якості освітніх закладів короткострокової освіти).

No opt-in form has been selected
Your information is safe with us
These slides will be slide-able on the live version of your page!
ВІДГУКИ

“У нас великий попит на навчання. Завдяки підтримці та допомозі Save123life ми можемо забезпечити необхідні навчання. Супер!”


Полковник Є. С. А. Хюлст С-DGOTC – внутрішній тренер DGOTC


ВІДГУКИ

“Наші побажання щодо навчання буди дуже швидко та чітко втілені у життя.”

Полковник М. Якопс, операційний підрозділ 13 легкої бригади

ВІДГУКИ

“Я вважаю, що участь у навчанні тренерів, які мають досвід служби у Силах спеціальних операцій або у інших відомих підрозділах, надає тренуванню ефективності. У групі таких людей одразу поважають. Керівництво курсів було позитивне та класне.”

Анонім