SAVE123LIFE

ПРО SAVE123LIFE ТА НАШУ МІСІЮ

У Save123life є чітка місія: разом із нашими партнерами ми створюємо безпечне суспільство. Ми провідна організація в освіті та тренуванні персоналу. Як ми це робимо? Ми надаємо вашій організації підтримку у вигляді розробки освіти для вашого закладу, реалістичної підготовки та складних навчань.

ЗАСНОВНИКИ НІККІ ТА НІЛЬС

Мене звуть Ніккі (на фото ліворуч) і я головний інструктор групи передових сил (AFG). І я Нільс (праворуч), один із засновників AFG. AFG є міжнародно визнаним інститутом освіти, який вже багато років надає підтримку клієнтам — таким організаціям, як Міністерство оборони Нідерландів та Бельгії — у сфері рятувальних дій у воєнних умовах.


За допомогою ініціативи Save123life AFG надає своє тренування з догоспітальної допомоги українцям. Ми хотім, щоб це онлайн тренування отримало якомого більше людей в Україні і тому ми зробили його безкоштовним. AFG та Save123life зараз роблять усе можливе, щоб надати доступ до наших тренувань усім українцям.


SAVE123LIFE

МІСІЯ: ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ СУСПІЛЬСТВА

Ми у Save123life віримо в і боремося за безпечне суспільство. Наша місія полягає у прискоренні мобілізації оборонних військ. Ми готові дати відсіч поточним та майбутнім загрозам. І це починається з ефективної та дієвої освіти. Разом із Міністерством оборони Нідерландів ми прагнемо підвищити освітній потенціал, прискорити мобілізування військ та оновити професійну військову підготовку.


SAVE123LIFE

  Чим займається група передових сил AFG?

Save123life надає спеціальні тренувальні та освітні програми з різноманітних тем у сфері оборони. Наші знання та навички мають найвищий рівень та завжди актуальні.

Експерти Save123life довели високий рівень своїх знань та вмінь по всьому світу в екстремальних ситуаціях, працюючи в умовах сильного тиску.

Наша міжнародна команда досвідчених інструкторів та консультантів складається з воєнних та цивільних експертів та пропонує вам максимальну готовність до швидких дій, швидкість і гнучкість навчань, щоб підвищити мобілізацію людей та засобів у вашій організації.

Крім стандартної програми тренування ми пропонуємо також спеціально розроблені навчальні курси, що повністю відповідають вашим бажанням щодо освіти та тренувань.

Ми забезпечимо вашій організації нові навички та досвід і таким чином реалізуємо подвійну мету: розвиток курсистів та самої організації. Ми працюємо над постійним оновленням освіти. Таким чином ваша організація буде краще підготовлена до поточних та майбутніх загроз.

Вперед до безпечного суспільства та спільної відповідальності!

 

ЧОМУ ВИ МАЄТЕ ОБРАТИ

SAVE123LIFE? 

Чому тренери та операційні підрозділи обирають AFG?


Save123life володіє глибинними знаннями у сфері освіти та тренування військових та поліціянтів. Це потужне поєднання воєнних та цивільних експертів забезпечує найкращий досвід навчання для ваших співробітників.


Навчання проходить децентралізовано та у зонах виконання військових операцій. Це забезпечує нам гнучку систему навчання та можливість швидко діяти. Крім того, ми розробили спеціальне онлайн тренування з надання догоспітальної допомоги, яке можна пройти за три години у вільний час.


Міжнародна команда експертів з Нідерландів та з інших країн, які посідають відповідні позиції та оптимально підготовлюють курсантів до міжнародної практики.


Ми знаходимось у Королівстві Нідерланди, представляємо інтереси Нідерландів, маємо знання законів, нормативних актів та безпеки: ми добре захищаємо конфіденційну інформацію.


Знаки якості NRTO (Нідерландська рада з навчання і освіти) та CRKBO (знак якості освітніх закладів короткострокової освіти).


SAVE123LIFE